Контакт центр:    (067) 477-7011      (063) 477-7011     (099) 477-7011     [email protected]

Акція! Безкоштовне підключення та 50% знижка на тарифи у смт. Катринопіль та с.Шостакове

Акція! Безкоштовне підключення та 50% знижка на тарифи для нових абонентів ОктоНет у смт. Катринопіль та с.Шостакове

Пропонуємо всім мешканцям приватних будинків, що знаходяться у покритті мережі ОктоНет у смт. Катеринопіль та с. Шостакове підключити добрий, швидкий та надійний Інтернет за 0 грн. та отримати знижку 50% на півроку на всі тарифи.

В акції можуть взяти участь особи, які ще не користувалися послугами ОктоНет, та адресами де раніше не було підключення до нашої мережі.

При підключенні до мережі учасники отримують 6 місяців акційного періоду користування Інтернет на тарифах 50Мбіт/с, 100Мбіт/с та 300Мбіт/с зі знижкою. Пільговий період починається з моменту підключення до мережи та не може бути перерваний та/або перенесений. При підключенні абонент вносить авансовий платіж на свій особовий рахунок у розмірі 100% від абонплати за один місяць за обраним тарифним планом.

Заявку на підключення можна залишити за контактними телефонами або за допомогою форми нижче:

Для оформлення заявки на підключення до мережі Інтернет просимо уважно заповнити всі текстові поля та натиснути кнопку «Відправити».
Звертаємо Вашу увагу на те, що натискаючи кнопку «Відправити», Ви добровільно даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, які були Вами зазначені при заповненні форми.

Акція проводиться з 15.10.2021 по 30.11.2021 р.

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні умов акції. Взаємовідносини абонента і компанії регулюються договором публічної оферти.

З повагою, Адміністрація.